MS27505E21B39PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27505E21B39PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Duomenų lapai:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27505E21B39PC specifikacijos
Dalies numeris MS27505E21B39PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1350 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-41415
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas 1.112" ~ 1.116" (28.25mm ~ 28.35mm)