MS27505E15Z18PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27505E15Z18PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27505E15Z18PA specifikacijos
Dalies numeris MS27505E15Z18PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1126 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-41332
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm)