MS27505E15B35PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27505E15B35PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 37C 37#22D PIN RECP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27505E15B35PA specifikacijos
Dalies numeris MS27505E15B35PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1841 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-35 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-41315
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm)
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27505E15B35PA
MS27505E15B35PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1413 pcs
parsisiųsti: MS27505E15B35PA.pdf
RFQ
MS27505E15B35BA
MS27505E15B35BA
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT
Sandelyje: 1843 pcs
parsisiųsti: MS27505E15B35BA.pdf
RFQ
MS27505E15B35PA-LC
MS27505E15B35PA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
parsisiųsti:
MS27505E15B35P
MS27505E15B35P
apibūdinimas: 8LT 37C 37#22D PIN RECP
parsisiųsti:
MS27505E15B35B
MS27505E15B35B
parsisiųsti: MS27505E15B35B.pdf
MS27505E15B35AA
MS27505E15B35AA
parsisiųsti: MS27505E15B35AA.pdf
MS27505E15B35PALC
MS27505E15B35PALC