MS27473T24F61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T24F61PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 61C 61#20 PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 927 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27473T24F61PA specifikacijos
Dalies numeris MS27473T24F61PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8T 61C 61#20 PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 927 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-40418
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T24F61AA
MS27473T24F61AA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: JT 61C 61#20 PIN PLUG
Sandelyje: 1876 pcs
parsisiųsti: MS27473T24F61AA.pdf
RFQ
MS27473T24F61B
MS27473T24F61B
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Sandelyje: 1785 pcs
parsisiųsti: MS27473T24F61B.pdf
RFQ
MS27473T24F61PA
MS27473T24F61PA
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27473T24F61PA.pdf
MS27473T24F61PC-LC
MS27473T24F61PC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
parsisiųsti:
MS27473T24F61PC
MS27473T24F61PC
parsisiųsti: MS27473T24F61PC.pdf
MS27473T24F61PA-LC
MS27473T24F61PA-LC