MS27473T22Z55PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T22Z55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 919 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
  • Pranešimas
MS27473T22Z55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27473T22Z55PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 919 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-40330 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Black
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.639" (41.63mm) Susisiekimo tipas Crimp