MS27473T20F41SB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20F41SB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
  • Pranešimas
MS27473T20F41SB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20F41SB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1271 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-40221 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.529" (38.83mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T20F41SB
MS27473T20F41SB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
Sandelyje: 1459 pcs
parsisiųsti: MS27473T20F41SB.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8T 41C 41#20 PLUG
Sandelyje: 880 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T20F41S
MS27473T20F41S
Sandelyje: 1015 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27473T20F41S.pdf
MS27473T20F41SBLC
MS27473T20F41SBLC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE