MS27473T20F16PB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20F16PB-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
  • Pranešimas
MS27473T20F16PB-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20F16PB-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1425 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-16
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-40188 Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.529" (38.83mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T20F16S-UWHST4
MS27473T20F16S-UWHST4
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: JT 16C 16#16 SKT PLUG
Sandelyje: 4273 pcs
parsisiųsti: MS27473T20F16S-UWHST4.pdf
RFQ
MS27473T20F16P
MS27473T20F16P
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8T 16C 16#16 PLUG
Sandelyje: 1688 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T20F16PB
MS27473T20F16PB
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP