MS27473T20B41SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20B41SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 41C 41#20 PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS27473T20B41SB specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20B41SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1124 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-40178
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 41 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T20B41SA-LC
MS27473T20B41SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE
Sandelyje: 1353 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T20B41SA
MS27473T20B41SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1264 pcs
parsisiųsti: MS27473T20B41SA.pdf
RFQ
MS27473T20B41SBLC
MS27473T20B41SBLC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE