MS27473T20B16SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T20B16SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 16C 16#16 PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27473T20B16SB specifikacijos
Dalies numeris MS27473T20B16SB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1035 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 20-16 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-40112
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 13A