MS27473T14B15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T14B15PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 15C 14#20 1#16 PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27473T14B15PA specifikacijos
Dalies numeris MS27473T14B15PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1401 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-39646
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T14B15PB
MS27473T14B15PB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1582 pcs
parsisiųsti: MS27473T14B15PB.pdf
RFQ
MS27473T14B15P
MS27473T14B15P
Sandelyje: 1774 pcs
parsisiųsti: MS27473T14B15P.pdf
RFQ
MS27473T14B15PB-LC
MS27473T14B15PB-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
parsisiųsti:
apibūdinimas: 8T 15C 14#20 1#16 PLUG
parsisiųsti:
MS27473T14B15PA
MS27473T14B15PA
parsisiųsti: MS27473T14B15PA.pdf
MS27473T14B15PD
MS27473T14B15PD
MS27473T14B15PA-LC
MS27473T14B15PA-LC