MS27472T16F26P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27472T16F26P
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 26C 26#20 RECP
Duomenų lapai:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27472T16F26P specifikacijos
Dalies numeris MS27472T16F26P Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8T 26C 26#20 RECP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2112 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL E
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-39390
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A