MS27472T14B15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27472T14B15PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8T 15C 14#20 1#16 RECP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27472T14B15PA specifikacijos
Dalies numeris MS27472T14B15PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1416 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-39292
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27472T14B15PA-LC
MS27472T14B15PA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT