MS27468T25Z61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25Z61PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Duomenų lapai: MS27468T25Z61PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 597 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27468T25Z61PA specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25Z61PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 597 pcs Duomenų lapas MS27468T25Z61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-39175
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A