MS27468T25Z24SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25Z24SA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27468T25Z24SA-LC.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 841 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 841 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27468T25Z24SA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25Z24SA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 841 pcs Duomenų lapas MS27468T25Z24SA-LC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-24
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Zinc Cobalt
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-39121 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 24
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Green
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -