MS27468T25B43SL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25B43SL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27468T25B43SL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
MS27468T25B43SL specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25B43SL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1794 pcs Duomenų lapas MS27468T25B43SL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27468T25B43SL Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount