MS27468T25B43PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25B43PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Duomenų lapai: MS27468T25B43PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 772 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27468T25B43PA specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25B43PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 772 pcs Duomenų lapas MS27468T25B43PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-38880
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27468T25B43PB
MS27468T25B43PB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN J/N
Sandelyje: 853 pcs
parsisiųsti: MS27468T25B43PB.pdf
RFQ
MS27468T25B43PA
MS27468T25B43PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP