MS27468T23F21PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T23F21PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T23F21PB.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
MS27468T23F21PB specifikacijos
Dalies numeris MS27468T23F21PB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1280 pcs Duomenų lapas MS27468T23F21PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27468T23F21PB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy