MS27468T23B53SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T23B53SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T23B53SC.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27468T23B53SC specifikacijos
Dalies numeris MS27468T23B53SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1328 pcs Duomenų lapas MS27468T23B53SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27468T23B53SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy