MS27468T23B53PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T23B53PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T23B53PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS27468T23B53PB specifikacijos
Dalies numeris MS27468T23B53PB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2301 pcs Duomenų lapas MS27468T23B53PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27468T23B53PB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27468T23B53PB-LC
MS27468T23B53PB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT