MS27468T21F16BA
MS27468T21F16BA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 16C 16#16 SKT J/N
Sandelyje: 1510 pcs
parsisiųsti: MS27468T21F16BA.pdf
RFQ
MS27468T21F16AA
MS27468T21F16AA
apibūdinimas: 8LT 16C 16#16 PIN J/N
Sandelyje: 1359 pcs
parsisiųsti: MS27468T21F16AA.pdf
RFQ
MS27468T21F16A
MS27468T21F16A
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
parsisiųsti: MS27468T21F16A.pdf
MS27468T21F16BA
MS27468T21F16BA
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
MS27468T21F16B
MS27468T21F16B
parsisiųsti: MS27468T21F16B.pdf
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 16POS JAMNUT SCKT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus