| Dalies numeris | MS27468T19B11PA | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų |
| Galimas kiekis | 2068 pcs | Duomenų lapas | MS27468T19B11PA.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | - | Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 19-11 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SMS27468T19B11PA |
| Orientacija | A | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozicijų skaičius | 11 | Montavimo tipas | Panel Mount |
| Montavimo funkcija | Bulkhead - Front Side Nut | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 13A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |