MS27468T15B19PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T15B19PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T15B19PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27468T15B19PA specifikacijos
Dalies numeris MS27468T15B19PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1984 pcs Duomenų lapas MS27468T15B19PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27468T15B19PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy