MS27467T25Z24PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25Z24PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T25Z24PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 713 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 713 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25Z24PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25Z24PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 713 pcs Duomenų lapas MS27467T25Z24PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-24 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37711
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 24 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A, 23A