MS27467T25F46PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25F46PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T25F46PA-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25F46PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25F46PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1175 pcs Duomenų lapas MS27467T25F46PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-46
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37642 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T25F46PB
MS27467T25F46PB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 632 pcs
parsisiųsti: MS27467T25F46PB.pdf
RFQ
MS27467T25F46P
MS27467T25F46P
Sandelyje: 607 pcs
parsisiųsti: MS27467T25F46P.pdf
RFQ
MS27467T25F46P-LC
MS27467T25F46P-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 46C MIXED PIN PLUG
Sandelyje: 1308 pcs
parsisiųsti: MS27467T25F46P-LC.pdf
MS27467T25F46PAL
MS27467T25F46PAL
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
Sandelyje: 1849 pcs
parsisiųsti: MS27467T25F46PAL.pdf
MS27467T25F46PA
MS27467T25F46PA