MS27467T25F43PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25F43PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T25F43PA-LC.pdf
  • Pranešimas
MS27467T25F43PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25F43PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1170 pcs Duomenų lapas MS27467T25F43PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37630 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 43
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp