MS27467T25F29PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25F29PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T25F29PA-LC.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25F29PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25F29PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1538 pcs Duomenų lapas MS27467T25F29PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37606 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 16 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T25F29PC
MS27467T25F29PC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1838 pcs
parsisiųsti: MS27467T25F29PC.pdf
RFQ
MS27467T25F29PA
MS27467T25F29PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations