| Dalies numeris | MS27467T25B61SB | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1014 pcs | Duomenų lapas | MS27467T25B61SB.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 25-61 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SMS27467T25B61SB |
| Orientacija | B | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozicijų skaičius | 61 | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant | funkcijos | Coupling Nut |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 7.5A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |