| Dalies numeris | MS27467T25B43SAL | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLG HSG FMALE 43POS INLINE | "Lead Free Status / RoHS" statusas | "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1755 pcs | Duomenų lapas | MS27467T25B43SAL.pdf |
| Įveskite | For Female Sockets | Ekranavimas | Shielded |
| Shell dydis, MIL | - | "Shell Size" - Įterpti | 25-43 |
| "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy | "Shell Finish" | Cadmium |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | SMS27467T25B43SAL | Orientacija | A |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C | Pozicijų skaičius | 43 |
| Pastaba | Contacts Not Included | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | Apima | - |
| Būsto spalva | Olive Drab | funkcijos | Coupling Nut |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut |
| Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium | Sujungimo veržlės skersmuo | 1.890" (48.01mm) |