MS27467T25B43PD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25B43PD-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T25B43PD-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25B43PD-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25B43PD-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1243 pcs Duomenų lapas MS27467T25B43PD-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-43
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37464 Orientacija D
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm) Susisiekimo tipas Crimp