MS27467T25B43PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25B43PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T25B43PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 810 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 810 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T25B43PB specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25B43PB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 810 pcs Duomenų lapas MS27467T25B43PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37459
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Susiję produktai
MS27467T25B43P
MS27467T25B43P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1036 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B43P.pdf
RFQ
MS27467T25B43PC
MS27467T25B43PC
Sandelyje: 930 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B43PC.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology