MS27467T25B29PL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T25B29PL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T25B29PL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
MS27467T25B29PL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T25B29PL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1730 pcs Duomenų lapas MS27467T25B29PL.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-29
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27467T25B29PL Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 29
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.890" (48.01mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Susiję produktai
MS27467T25B29PD
MS27467T25B29PD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 29C 29#16 PIN PLUG
Sandelyje: 1174 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B29PD.pdf
RFQ
MS27467T25B29PLC
MS27467T25B29PLC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
Sandelyje: 1420 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B29PLC.pdf
RFQ
MS27467T25B29S
MS27467T25B29S
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 845 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B29S.pdf
MS27467T25B29PC-LC
MS27467T25B29PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T25B29PC-LC.pdf