MS27467T25B24AA
MS27467T25B24AA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Sandelyje: 1223 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B24AA.pdf
RFQ
MS27467T25B20PA
MS27467T25B20PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 448 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B20PA.pdf
RFQ
MS27467T25B24A
MS27467T25B24A
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 24POS INLINE
Sandelyje: 1088 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B24A.pdf
MS27467T25B1PC
MS27467T25B1PC
apibūdinimas: LJT 128C 128#22D PIN PLUG
parsisiųsti: MS27467T25B1PC.pdf
MS27467T25B20P
MS27467T25B20P
Sandelyje: 553 pcs
parsisiųsti: MS27467T25B20P.pdf
MS27467T25B24AA
MS27467T25B24AA
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE
MS27467T25B1S
MS27467T25B1S
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 128POS CRIMP