MS27467T23Z21PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23Z21PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 21C 21#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T23Z21PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 995 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23Z21PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23Z21PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 995 pcs Duomenų lapas MS27467T23Z21PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-37328
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T23Z35B
MS27467T23Z35B
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 100C 100#22D SKT PLUG
Sandelyje: 1223 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z35B.pdf
RFQ
MS27467T23Z21P
MS27467T23Z21P
apibūdinimas: 8LT 21C 21#16 PIN PLUG
Sandelyje: 857 pcs
parsisiųsti: MS27467T23Z21P.pdf
RFQ
MS27467T23Z21PA-LC
MS27467T23Z21PA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE