MS27467T23F55SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23F55SB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27467T23F55SB.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Akcijų būklė 943 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23F55SB specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23F55SB Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 943 pcs Duomenų lapas MS27467T23F55SB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27467T23F55SB
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Susiję produktai
MS27467T23F55S
MS27467T23F55S
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1218 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F55S.pdf
RFQ
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
Sandelyje: 924 pcs
RFQ
MS27467T23F55SC
MS27467T23F55SC