MS27467T23F55PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23F55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T23F55PA-LC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23F55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23F55PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1425 pcs Duomenų lapas MS27467T23F55PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37315 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.726" (43.85mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T23F55P
MS27467T23F55P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1191 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F55P.pdf
RFQ
MS27467T23F55P-CGCA23
MS27467T23F55P-CGCA23
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Sandelyje: 4586 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F55P-CGCA23.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
MS27467T23F55PALC
MS27467T23F55PALC
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS