MS27467T23F53SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23F53SAL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Duomenų lapai: MS27467T23F53SAL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23F53SAL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23F53SAL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2543 pcs Duomenų lapas MS27467T23F53SAL.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus - Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai SMS27467T23F53SAL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 53
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Gamintojo kodas MS27467T23F53SAL
Didelis skersmuo tiekiamas 23-53 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Nickel
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.726" (43.85mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Nickel Kontaktinė forma Thermoplastic
Kontaktinė medžiaga A Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T23F53SB-LC
MS27467T23F53SB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Sandelyje: 2703 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F53SB-LC.pdf
RFQ
MS27467T23F53PLC
MS27467T23F53PLC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Sandelyje: 1814 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F53PLC.pdf
RFQ
MS27467T23F53SA-LC
MS27467T23F53SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
parsisiųsti: MS27467T23F53SA-LC.pdf
MS27467T23F53SA
MS27467T23F53SA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T23F53SA.pdf
MS27467T23F53S
MS27467T23F53S
apibūdinimas: 8LT 53C 53#20 SKT PLUG
parsisiųsti: MS27467T23F53S.pdf
MS27467T23F53SB
MS27467T23F53SB
Sandelyje: 933 pcs
parsisiųsti: MS27467T23F53SB.pdf
Sandelyje: 781 pcs
MS27467T23F53SC
MS27467T23F53SC
parsisiųsti: MS27467T23F53SC.pdf
Sandelyje: 656 pcs
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus