MS27467T23B55PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T23B55PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T23B55PA-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27467T23B55PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T23B55PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1628 pcs Duomenų lapas MS27467T23B55PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 23-55
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-37242 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.726" (43.85mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T23B55P
MS27467T23B55P
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1128 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B55P.pdf
RFQ
MS27467T23B55PA
MS27467T23B55PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
Sandelyje: 1087 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B55PA.pdf
RFQ
MS27467T23B55PB-LC
MS27467T23B55PB-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T23B55PB-LC.pdf
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
MS27467T23B55PB
MS27467T23B55PB
parsisiųsti: MS27467T23B55PB.pdf
MS27467T23B55P-LC
MS27467T23B55P-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
parsisiųsti: MS27467T23B55P-LC.pdf
apibūdinimas: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
MS27467T23B55PA-LC
MS27467T23B55PA-LC
parsisiųsti: MS27467T23B55PA-LC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus