MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Sandelyje: 1867 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B55AA.pdf
RFQ
MS27467T23B53SN
MS27467T23B53SN
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: PLUG ASSY
Sandelyje: 1869 pcs
parsisiųsti: MS27467T23B53SN.pdf
RFQ
MS27467T23B55A
MS27467T23B55A
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
parsisiųsti: MS27467T23B55A.pdf
MS27467T23B55AB
MS27467T23B55AB
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T23B55AB.pdf
MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
MS27467T23B55AA
MS27467T23B55AA
MS27467T23B53SLC
MS27467T23B53SLC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 53POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T23B53SLC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus