MS27467T21F41PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T21F41PAL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T21F41PAL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27467T21F41PAL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T21F41PAL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1727 pcs Duomenų lapas MS27467T21F41PAL.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 21-41
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27467T21F41PAL Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.642" (41.71mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T21F41PC-LC
MS27467T21F41PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Sandelyje: 2091 pcs
parsisiųsti: MS27467T21F41PC-LC.pdf
RFQ
Gamintojai: Souriau Connection Technology
Sandelyje: 1915 pcs
RFQ
MS27467T21F41PA
MS27467T21F41PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T21F41PA.pdf
MS27467T21F41PA-LC
MS27467T21F41PA-LC
parsisiųsti: MS27467T21F41PA-LC.pdf
MS27467T21F41P-LC
MS27467T21F41P-LC
parsisiųsti: MS27467T21F41P-LC.pdf
MS27467T21F41PA-UWHST4
MS27467T21F41PA-UWHST4
apibūdinimas: LJT 41C 41#20 PIN PLUG
Sandelyje: 451 pcs
parsisiųsti: MS27467T21F41PA-UWHST4.pdf