| Dalies numeris | MS27467T21B39PC-LC | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1503 pcs | Duomenų lapas | MS27467T21B39PC-LC.pdf |
| Įveskite | For Male Pins | Ekranavimas | Shielded |
| Shell dydis, MIL | - | "Shell Size" - Įterpti | 21-39 |
| "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy | "Shell Finish" | Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I | Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 1792-36951 | Orientacija | C |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C | Pozicijų skaičius | 39 |
| Pastaba | Contacts Not Included | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Įdėkite medžiagą | Thermoplastic | Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant |
| Apima | - | Būsto spalva | Olive |
| funkcijos | Coupling Nut | Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock |
| Išsamus aprašymas | 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | Aluminum Alloy, Olive Cadmium |
| Sujungimo veržlės skersmuo | 1.642" (41.71mm) | Susisiekimo tipas | Crimp |