MS27467T19F11BA
MS27467T19F11BA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 11C 11#16 SKT PLUG
Sandelyje: 1745 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F11BA.pdf
RFQ
MS27467T19F11AA
MS27467T19F11AA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Sandelyje: 2268 pcs
parsisiųsti: MS27467T19F11AA.pdf
RFQ
MS27467T19F11BD
MS27467T19F11BD
parsisiųsti: MS27467T19F11BD.pdf
MS27467T19F11AD
MS27467T19F11AD
apibūdinimas: 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
parsisiųsti: MS27467T19F11AD.pdf
MS27467T19F11BC
MS27467T19F11BC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T19F11BC.pdf
MS27467T19F11B
MS27467T19F11B
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
parsisiųsti: MS27467T19F11B.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus