MS27467T19B11SA-LC
MS27467T19B11SA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Sandelyje: 1826 pcs
parsisiųsti: MS27467T19B11SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11PD-LC
MS27467T19B11PD-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Sandelyje: 1576 pcs
parsisiųsti: MS27467T19B11PD-LC.pdf
RFQ
MS27467T19B11SA-LC
MS27467T19B11SA-LC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
MS27467T19B11SAL
MS27467T19B11SAL
parsisiųsti: MS27467T19B11SAL.pdf
MS27467T19B11SA
MS27467T19B11SA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27467T19B11SA.pdf
MS27467T19B11S-LC
MS27467T19B11S-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
parsisiųsti: MS27467T19B11S-LC.pdf
MS27467T19B11PLC
MS27467T19B11PLC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T19B11PLC.pdf
MS27467T19B11SA
MS27467T19B11SA
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus