MS27467T17B26PD-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T17B26PD-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T17B26PD-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MS27467T17B26PD-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T17B26PD-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1767 pcs Duomenų lapas MS27467T17B26PD-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36517 Orientacija D
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Olive
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.406" (35.71mm) Susisiekimo tipas Crimp