MS27467T15Z19PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T15Z19PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T15Z19PA.pdf
  • Pranešimas
MS27467T15Z19PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T15Z19PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1076 pcs Duomenų lapas MS27467T15Z19PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-36479
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T15Z35PA
MS27467T15Z35PA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 37C 37#22D PIN PLUG
Sandelyje: 1377 pcs
parsisiųsti: MS27467T15Z35PA.pdf
RFQ
MS27467T15Z19SA-LC
MS27467T15Z19SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 1477 pcs
parsisiųsti: MS27467T15Z19SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T15Z19PA-LC
MS27467T15Z19PA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE