MS27467T15F19SBL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T15F19SBL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T15F19SBL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
MS27467T15F19SBL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T15F19SBL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2400 pcs Duomenų lapas MS27467T15F19SBL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27467T15F19SBL Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T15F19SC-LC
MS27467T15F19SC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2213 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F19SC-LC.pdf
RFQ
MS27467T15F19SB
MS27467T15F19SB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1323 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F19SB.pdf
RFQ