MS27467T15F18SBL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T15F18SBL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T15F18SBL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27467T15F18SBL specifikacijos
Dalies numeris MS27467T15F18SBL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2258 pcs Duomenų lapas MS27467T15F18SBL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27467T15F18SBL Orientacija B
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T15F18SC
MS27467T15F18SC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Sandelyje: 2502 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F18SC.pdf
RFQ
MS27467T15F18SB
MS27467T15F18SB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1480 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F18SB.pdf
RFQ