MS27467T15F18PA-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T15F18PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai: MS27467T15F18PA-LC.pdf
  • Pranešimas
MS27467T15F18PA-LC specifikacijos
Dalies numeris MS27467T15F18PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1743 pcs Duomenų lapas MS27467T15F18PA-LC.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-36372 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum Alloy, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27467T15F18PA
MS27467T15F18PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1414 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F18PA.pdf
RFQ
MS27467T15F18PB
MS27467T15F18PB
Sandelyje: 1665 pcs
parsisiųsti: MS27467T15F18PB.pdf
RFQ
MS27467T15F18P-USHST3
MS27467T15F18P-USHST3
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
parsisiųsti: MS27467T15F18P-USHST3.pdf
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
MS27467T15F18PA-LC
MS27467T15F18PA-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
parsisiųsti: MS27467T15F18PA-LC.pdf