| Dalies numeris | MS27467T15F15S | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Galimas kiekis | 2453 pcs | Duomenų lapas | MS27467T15F15S.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | D |
| "Shell Size" - Įterpti | 15-15 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | 1792-36360 |
| Orientacija | N (Normal) | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 200°C |
| Pozicijų skaičius | 15 | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Įdėkite medžiagą | Thermoplastic | Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant |
| funkcijos | Coupling Nut | Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock |
| Išsamus aprašymas | 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp | Dabartinis įvertinimas | 7.5A, 13A |