| Dalies numeris | MS27467T15B18PB-LC | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1956 pcs | Duomenų lapas | MS27467T15B18PB-LC.pdf |
| Įveskite | For Male Pins | Ekranavimas | Shielded |
| Shell dydis, MIL | - | "Shell Size" - Įterpti | 15-18 |
| "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy | "Shell Finish" | Cadmium |
| Serija | MIL-DTL-38999 Series I | Pakuotė | Bulk |
| Kiti vardai | 1792-36268 | Orientacija | B |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C | Pozicijų skaičius | 18 |
| Pastaba | Contacts Not Included | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Įdėkite medžiagą | Thermoplastic | Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant |
| Apima | - | Būsto spalva | Olive |
| funkcijos | Coupling Nut | Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock |
| Išsamus aprašymas | 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | Aluminum Alloy, Olive Cadmium |
| Sujungimo veržlės skersmuo | 1.280" (32.51mm) | Susisiekimo tipas | Crimp |