MS27467T13Z4PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27467T13Z4PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 4C 4#16 PIN PLUG
Duomenų lapai: MS27467T13Z4PA.pdf
  • Pranešimas
MS27467T13Z4PA specifikacijos
Dalies numeris MS27467T13Z4PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1260 pcs Duomenų lapas MS27467T13Z4PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL C
"Shell Size" - Įterpti 13-4 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-36231
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A